ÖZGÜL TAŞTAN

×

Hata mesajı

User warning: The following module is missing from the file system: plup. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1138 of /home/u6487968/public_html/includes/bootstrap.inc).
sol
sag
DAVRANIŞ BİLİMİ UZMANI

Davranış Bilimi Uzmanı
DANIŞMAN Özgül TAŞTAN
Ailesi Kırşehirli fakat babasının işi nedeniyle bulundukları Ankara’da 1961 yılında dünyaya geldi. Yine aynı nedenle ilkokulu Çorlu’da Orta ve Lise tahsilini 1978 yılında İstanbul Bahçelievler Lisesinde tamamladı.
Üniversiteyi kazandığı halde ailevi nedenlerden dolayı tahsil hayatına ara verip Özel bir firmanın İthalat Bölümünde çalışma hayatına başlamak zorunda kaldı.
1987 Yılında evlendi. Özel bir firmada Projeler koordinatörü İnşaat Mühendisi eşi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi Ana Bilim dalında asistan Doktor bir oğlu var.
Çalışma hayatı boyunca yarım kalan eğitimine devam etme isteği sürekli olmasına rağmen ancak 2008 yılında imkân bulabildi. California Merkezli, Newport International Üniversitesinde   davranış bilimleri bölümünü seçti ve yarım kalan Üniversite tahsiline başladı.
2010 yılında; eğitim, iş ve aile ( eşi ve oğlu ) arasında oluşan zorluklar nedeni ile emeklilik vakti de gelmiş olan iş yaşamından ayrıldı.
6 KASIM 2010  -  22 ŞUBAT 2011 Tarihleri arasında DAVRANIŞ BİLİMLERİ ÇOCUK VE GENÇ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ tarafından düzenlenen 130 saatlik mesleğe hazırlık ve staj programına katılarak başarıyla tamamladı. Ebeveynlerin çocuklar üzerindeki tutumlarıyla ilgili tezini de yazarak MART 2011 yılında okuldan başarıyla mezun oldu.
Daha sonra MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ MELİKSEM sürekli eğitim uygulama ve araştırma Merkezi’nde ŞUBAT-HAZİRAN 2012 Tarihleri arasında 150 saatlik AİLE DANIŞMANLIĞI Eğitimi aldı.
EKİM-HAZİRAN 2014-2015 Tarihleri arasında HASAN KALYONCU Üniversitesinde BAĞIMLILIK DANIŞMANLIĞI Eğitimi aldı.
İnsanlara yardımcı olmak isteği ve tecrübelerini paylaşmak amacıyla Şu an NAİSA PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ’nde çalışmaktadır.

Yeni yorum ekle

Naisa Psikoloji | Tüm Hakları Saklıdır